Za organizaciju Konferencije 2019 pobrinuli su se…

Konferencija polaznika srednjoškolskih programa Istraživačke stanice Petnica "Korak u nauku"


Nikola Božić, programski direktor ISP

Branko Jakovljević, finansijski direktor ISP

Srđan Janev, tehnički direktor ISP

Vigor Majić, generalni direktor ISP


Organizaciono-tehnički odbor

Nikola Bebić (student Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu)

Anđelija Cvetković (studentkinja Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu)

Matija Dodović (student Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Beogradu)

Bojana Mićić (Istraživačka stanica Petnica / Institut za biološka istraživanja “Siniša Stanković”, Beograd)

Damnjan Milić (student Matematičkog fakulteta Univerziteta u Beogradu)

Ilija Pantelić (student Biološkog fakulteta Univerziteta u Beogradu)

Dušan Pavlović (Istraživačka stanica Petnica)

Svetlana Pavlović (studentkinja Filozofskog fakulteta Univerziteta u Beogradu)


Rukovodioci programa za srednjoškolce u 2019. godini

Aleksandra Alorić (interdisciplinarni program tehničkih nauka)

Lazar Bojičić (interdisciplinarni program kombinovanih nauka)

Aleksandar Cvetković (istorija)

Dušan Dragutinović (matematika)

Dušan Drobnjak (fizika)

Radisav Golubović (geologija)

Tijana Grumić (interdisciplinarni program društveno-humanističkih nauka, Petnica International)

Nina Jevtić (hemija)

Anika Jugović Spajić (antropologija)

Damnjan Jugović Spajić (antropologija)

Miloš Košprdić (lingvistika)

Stefan Krsmanović (primenjena fizika i elektronika)

Nikolina Milanović (astronomija)

Bojana Mićić (biologija)

Tomica Mišljenović (exploratorium)

Saša Mitrović (dizajn)

Jelena Mrdak (matematika)

Eleonora Nikšić (geologija)

Vladimir Pecikoza (arheologija)

Ljubica Perić (hemija)

Aleksandar Petrović (geografija)

Miloš Pešić (hemija)

Dušan Pavlović (škola meteorske astronomije)

Svetlana Pavlović (psihologija)

Tamara Pavlović (arheologija)

Igor Rajković (dizajn)

Aleksa Ratarac (interdisciplinarni program eksperimentalne biologije i hemije)

Zorica Sofilj (biomedicina)

Miloš Stojanović (primenjena fizika i elektronika)

Marija Šindik (fizika)

Branislav Šobot (matematika)

Dragan Toroman (računarstvo)

Dušan Vukadinović (astronomija)

Nevena Vukojičić (biologija)

Vukašin Zorić (istorija)

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux